
Parkeergarage P10 Plaza Arena is gelegen vlakbij de
Amsterdam Arena.
De parkeergarage is ruim met een oppervlakte van circa 30.000 m² en ruim 800 parkeerplekken. De parkeergarage hoort bij het Plaza Arena gebouw.
In dit gebouw zijn bedrijven als Adidas-Reebok, DAS Verzekeringen, Graydon, British Telecom, ING en Cisco Systems gevestigd.
Parkeertarieven Parkeergarage P10 Plaza Arena Amsterdam
Wanneer parkeren?
Parkeertarief
Regulier
€ 1,- per 20 minuten (€ 3,- p/h)
Evenemententarief *
€ 15,-
Verloren kaart: werkelijke parkeerduur. Als uw kenteken niet te scannen is, betaalt u 3x het dagtarief.
*Let op: Het evenemententarief is 4 uur voor het begin van een evenement te gebruiken en eindigt 2 uur na het evenement. Parkeert u buiten deze openingstijden dan betaalt u het normale tarief.
Openingstijden
De parkeergarage is 24/7 geopend.
Doorrijhoogte
2,00 meter
Aantal parkeerplaatsen Parkeergarage P10 Plaza Arena
814 parkeerplaatsen
Adres
Herikerbergweg 288,
1101 CT Amsterdam
Wij zijn zéér enthousiast over deze nieuwe parkeerapp.
Je kunt parkeren en als je wilt ook al je vervoer plannen.
Je betaalt géén transactiekosten & géén abonnement. Alleen het parkeertarief. Dat scheelt!
Kaart plattegrond
Kentekenherkenning bij in- en uitrijden
Na betaling parkeergeld, wordt uw kenteken bij het uitrijden gescand en gaan de slagbomen automatisch voor u open. Het parkeerkaartje is voor uw eigen administratie.