Ga je naar een concert bij Paradiso. Het kan er erg druk zijn. Paradiso heeft zelf geen parkeermogelijkheden. Ook parkeren op straat is lastig. Wel zijn er in de buurt parkeergarages of kan een P+R uitkomt bieden.
Adres Paradiso
Weteringschans 6-8, 1017 SG Amsterdam
Parkeren bij het de la Mar Theater? Wij geven u handige parkeertips.
Naar het de La Mar, waar kun je parkeren?
In de buurt van het de La Mar theater bevindt zich parkeergarage Europarking. Dit is niet de goedkoopste parkeergarage, maar bezoeker van de La Mar kunnen vaak bij hun kaartjes een kortingskaart kopen voor deze parkeergarage. Toch zijn er goedkopere parkeergarages in de buurt. Ook een P+R locatie is het overwegen waard.
Adres de la Mar Theater
Adres: Marnixstraat 402, 1017 PL Amsterdam
Capaciteit: 1.540 mensen
Telefoon: 0900 3352627
Parkeren in de buurt van de De Weteringschans / Leidseplein in Amsterdam Centrum? Wij geven u gratis parkeeradvies.Waar kun u het beste parkeren bij de Achtergracht
Goedkoop parkeren bij de stadsschouwburg, Internationaal Theater Amsterdam (ITA) op het Leidseplein? Het is werkelijkwaar een drama om dichtbij te parkeren op straat.
De parkeergarage die het dichtstbij ligt is de parkeergarage in de Marnixstraat. Deze is wel vrij prijzig. Ook Q-Park Byzantium ligt in de buurt, maar deze is nog duurder!
Het is belangrijk om te weten dat het Leidseplein, waar de Stadsschouwburg zich bevindt, autovrij is. Daarom is het aan te raden om een onderstaande garages te kiezen en rekening te houden met een korte wandeling naar het theater.
Er zijn een aantal goede mogelijkheden om in de buurt te kunnen parkeren.
Over Stadsschouwburg Amsterdam
De Stadsschouwburg Amsterdam is het Internationaal Theater Amsterdam (ITA) gelegen aan het Leidseplein. Hier worden diveerse dansvoorstellingen en toneelstukken gehouden.
Adres Stadsschouwburg Amsterdam
Leidseplein 26, 1017 PT Amsterdam
Waar parkeren voor de Stadsschouwburg?
Let op: De kaart is indicatief. Voor de exacte parkeertijden en parkeertarieven controleer altijd de parkeerautomaat!
Parkeren in de buurt van de De Weteringschans / Leidseplein in Amsterdam Centrum? Wij geven u gratis parkeeradvies.Waar kun u het beste parkeren bij de Den Texstraat
Parkeergarages bij het Waterlooplein
Tarief € 7,80 per uur
Deze locatie ligt geweldig. Vlakbij het Rembrandtplein en onder het Waterlooplein.
Deze parkeergarage is een grote gemeentelijke parkeergarage onder het stadhuis en de opera (stopera).
Parkeertarieven zijn er normaal.
Tarief € 7,50 per uur
Parkeergarage Oosterdok is een hele grote parkeergarage. Parkeer je langer dan 6 uur dan is de parkeergarage wat goedkoper.
Helaas zijn de tarieven de afgelopen jaren flink verhoogd.
Voor kort parkeren een dure parkeergarage.
Tarief tot € 13,- per uur
Deze commerciële parkeergarage ligt naast het Waterlooplein aan de achterkant van de Albert Heijn.
Parkeertarieven zijn vrij hoog. Inmiddels opgelopen tot een van de duurste parkeergarages in het centrum
Tarief € 7,80 per uur
Op een klein stukje lopen van het Waterlooplein ligt deze gemeentelijke ietwat verouderde parkeergarage.
Parkeergarage Markenhoven is de gemeentelijke parkeergarage gelegen tussen het Waterlooplein en de Prins Hendrikkade.
Tarieven zijn normaal.
P+R Parkeren nabij het Waterlooplein
Nog goedkoper is parkeren bij een P+R Terrein en dan het openbaar vervoer nemen. Voor het Waterlooplein kunt u prima met de tram of de metro gaan.
Let er altijd wel op dat als je in aanmerking wilt komen voor het goedkope parkeertarief dat je voldoet aan de
richtlijnen van de P+R regeling
Voor het Waterlooplein adviseren wij u:
Slimme Mobiliteitshubs = Vrijwel gratis parkeren!
Naast de
P+R locaties van de Gemeente Amsterdam zijn er ook
mobiliteitshubs in Amsterdam. Hier kunt u verder lopen, het openbaar vervoer pakken of een fiets huren. Bij sommige hubs kunt u dan geheel gratis parkeren!